Značky a Servis

Producent značky Topland je od roku 1990 zaměřen na výrobu strojů a jejich příslušenství. Optimální poměr ceny a výkonu s potřebnou jakostí předurčuje výrobky značky Topland pro široké použití nejen v domácích či řemeslnických dílnách, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů. Produkty značky Topland  mají certifikáty CE pro prodej na českém trhu i v zahraničí.

Záruční podmínky na výrobky značky Topland jsou popsány v záručním listě dodaném s objednaným zbožím. Obecně platí, že na výrobky značky Topland poskytuje distributor záruku v délce trvání 36 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky Topland je společnost EGRIKON s.r.o., Vrchoviny 63, 549 01 Nové Město nad Metují, mob.+4206033763755.

Servisní středisko EGRIKON s.r.o. provádí záruční  i pozáruční servis výrobků značky Topland včetně prodeje náhradních dílů.

 

PROMA

PROMA je již od roku 1996 značkou kvalitních dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů.

Optimální poměr ceny a výkonu spolu s vysokou jakostí předurčuje stroje značky PROMA nejen do domácích či řemeslnických dílen, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů - pro úseky opravárenství a údržby podniků, pro kovoobráběcí a dřevoobráběcí provozy a také pro využití ve školských a učňovských zařízeních.

Vzhledem k rozmanitosti a obsáhlosti dodávaného sortimentu jsme schopni pokrýt potřeby našich zákazníků jak při dovybavení stávajících provozů, tak při zařizování dílen zcela nových.

Obráběcí stroje značky PROMA jsou vyrobeny s respektem k požadavkům zákazníků na kvalitu a účelnost. Použité materiály, provedení strojů a jejich výroba splňují veškeré požadavky technických norem, kde je velký důraz kladen zejména na bezpečnost.

Produkty značky PROMA mají certifikáty CE pro prodej na českém trhu i v zahraničí.

Záruční podmínky na výrobky značky PROMA jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Obecně na výrobky značky PROMA poskytuje distributor záruku v délce trvání 36 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky PROMA je servisní společnost „Značkové nářadí Radovan Páv", Semechnice 59, 518 01 Dobruška, mob.+420734370285.

 

FERM    

FERM je holandský výrobce ručního elektronářadí.

Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat – to je charakteristika nejen značky FERM, ale i celé stejnojmenné společnosti.

Rozvoj společnosti FERM

Založení a vývoj společnosti FERM je klasickým příkladem toho, jak lze dosáhnout úspěchu za pomocí dobré myšlenky pro podnikání s dostatkem kuráže.

Společnost FERM byla založena roku 1965 a v roce 2005 měla již 145 zaměstnanců. Kromě centrály v holandském městě Zwolle a obchodních zástupců v několika dalších evropských zemích má FERM i rovnocennou pobočku se 45 zaměstnanci v Shanghai – FERM GLOBAL.

Každoročně míří kolem 2500 kontejnerů s hobby nářadím značky FERM do specializovaných obchodů, domácností i velkých obchodních center v Evropě, Austrálii, na Ukrajině a v několika dalších zemích. Ve snaze o neustálé zlepšování přijímá FERM stále nové a nové výzvy. O úspěších společnosti FERM vypovídají milióny spokojených zákazníků po celém světě, kteří se na nářadí této značky spoléhají při různých kutilských činnostech.

FERM GLOBAL

FERM byl jedním z prvních dovozců hobby nářadí, který prověřil možnosti výroby zboží v Číně - v zemi, která se řadí mezi nejrychleji se rozvíjející ekonomiky na světě.

Od roku 1992 má FERM v Číně svou vlastní společnost - FERM GLOBAL, která je rovnocennou pobočkou holandské centrály. Díky výborným vztahům s Čínou je FERM schopen garantovat velmi dobrou kvalitu nářadí za odpovídající cenu.

Záruční podmínky na výrobky značky FERM jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Obecně na výrobky značky FERM ECONOMY poskytuje distributor záruku v délce trvání 24  měsíců, na výrobky značek FERM a FERM POWERLINE poskytuje distributor záruku v délce trvání 36 měsíců a na výrobky značky FERM POWERPREMIUM poskytuje distributor záruku v délce trvání 60 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky FERM je servisní společnost „Značkové nářadí Radovan Páv", Semechnice 59, 518 01 Dobruška, mob.+420734370285.

 

 TELWIN

TELWIN - Kolébka svařování


V období od roku 1963 až dodnes jsme dosáhli mnoha důležitých a velkých cílů. Bylo to 40 let plných emocí a neustálého vývoje, 40 let poznamenaných citlivým přístupem k inovacím a technologickému výzkumu. Byl to právě rok 2003, který se stal svědkem založení důležitého průmyslového komplexu – „The Home of Welding“ – který v sobě snoubí profesionalitu, kvalifikovanost a know-how: charakteristiky značky TELWIN.
Název „The Home of Welding“ je právě proto přesným vyjádřením průmyslové struktury vytvořené s ohledem na budoucnost, další výzkumy a pro ještě ambicióznější cíle; je tlukoucím srdcem mezinárodního průmyslu a špičkou na světovém trhu. Jsou to právě nové projekty, nápady a perspektivy, které podtrhují vedoucí pozici značky TELWIN v oblasti sváření, plasmového řezání, nabíjení a startovacích zařízení.

TELWIN: mezník pro mezinárodní trh

Příběh úspěchu

TELWIN byl založen v roce 1963 nedaleko italského města Vicenza. Strategické know-how, odhodlanost a úsilí měly hlavní podíl na úspěchu společnosti v oblasti sváření, řezání a nabíjení baterií. Právě tímto proslul TELWIN ve světě průmyslu. TELWIN upevnil své vedoucí postavení na trhu díky puntičkářskému úsilí a vytrvalosti. To potvrzuje i fakt, že značka TELWIN zaujímá nejprestižnější pozice v dané oblasti průmyslu na všech kontinentech: v Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe.

I po 40 letech aktivního přístupu TELWIN nadále pokračuje ve svém růstu, v upevňování získaných zkušeností, neustálé inovaci a vývoji, připraven přijmout technologické a tržní výzvy třetího tisíciletí. TELWIN dosáhl těchto výsledků díky mnoha rokům plánování a studia – byl to plán vývoje, který vyžadoval značné investice, a jež sjednotil všechna hlediska uspořádání společnosti. Přesně toto bylo odrazovým můstkem pro ještě ambicióznější cíle společnosti TELWIN.

Technologické hranice

Technologie procesu a produktů jsou novou hranicí, kterou chce TELWIN pokořit. Jeho přizpůsobivý výrobní systém, inovativní montážní technologie a nové továrny uváděné automaticky do provozu jsou ukázkou dobře fungujícího a vysoce kvalitního výrobního procesu.

Oddělení mechaniky, elektroniky a elektrotechniky – tři hlavní oddělení pro výzkum a vývoj – denně usilují o vytvoření netradičních produktů, které by nejvíce zhodnotily výhody nejnovějších technologií. Cílem je nabídnout zákazníkům vysoce výkonná zařízení, která jsou konkurenceschopná a spolehlivá.

Kvalita pro dokonalost

Kvalita výrobků značky TELWIN byla oceněna certifikátem ISO EN UNI 9001:2000 Certification. Tento certifikát je garancí kvality produktů, organizace a poskytovaných služeb. Označení CE a rozpoznání nejdůležitějšího evropského a mezinárodního orgánu vydávajícího tyto certifikáty garantuje tu nejvyšší kvalitu a je zárukou, že všechny produkty značky TELWIN odpovídají technologickým, kvalitativním a bezpečnostním požadavkům daným standardy dané země. Globálně tyto certifikáty znamenají pro TELWIN orientační bod, kterým se řídí při systematickém a bezpečném zlepšování produktů za účelem upevnění dokonalosti produktů.

Záruční podmínky na výrobky značky TELWIN jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Obecně na výrobky značky TELWIN poskytuje distributor záruku v délce trvání 24 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky TELWIN je servisní společnost „Značkové nářadí Radovan Páv", Semechnice 59, 518 01 Dobruška, mob.+420734370285, nebo H.R.C. trading, s.r.o., Křeslická 301/1, 101 00 Praha 10, tel/fax +420272655361 a EWS elektro weld servis, Nad Třebešínem III č.2, 100 00 Praha 10, tel/fax +420274815758.

 

COMPRECISE BLUE    COMPRECISE RED

COMPRECISE

Kompresory COMPRECISE jsou výkonná a kvalitní zařízení italské výroby, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu a pracovním tlakem připojeného spotřebiče. Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.

COMRECISE BLUE

Profi kompresory rychloběžné - rychloběžný jednoválcový agregát s kývavým pístem. Planetové ventily z nerez oceli. Olejová náplň zvyšuje životnost kompresoru.
Profi kompresory pomaloběžné - olejem mazaná pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačující se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.

COMPRECISE RED

Hobby kompresory rychloběžné - rychloběžný jednoválcový agregát s kývavým pístem. Olejová náplň zvyšuje životnost kompresoru.

Záruční podmínky na výrobky značky COMPRECISE  jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Obecně na výrobky značky COMPRECISE poskytuje distributor záruku v délce trvání 24 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky COMPRECISE  je servisní společnost „Značkové nářadí Radovan Páv", Semechnice 59, 518 01 Dobruška, mob.+420734370285.

 

WORX PROFESSIONAL

WORX PROFESSIONAL - profesionální elektronářadí

Žádná práce není jednoduchá nebo naopak složitá - je jenom dobré a špatné pracovní nářadí!

Nové nářadí značky WORX PROFESSIONAL představuje to, co je vám blízké - Vaši zhmotněnou zkušenost a zručnost.

Nářadí  WORX PROFESSIONAL je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů. Je navrhováno v amerických vývojových laboratořích ve spolupráci s italskými designéry, sestaveno z komponentů s vysokou životností a většina nářadí je zabalena v odolném, praktickém a atraktivním kufru!

V tomto provedení přichází do České republiky, aby rozšířilo možnosti Vaší volby při pořízení nástrojů pro každodenní náročnou, profesionální a čistou práci.

A právě ČISTÁ PRÁCE je přesně to, co bude výsledkem Vaší snahy zhmotnit svůj nápad s nářadím WORX PROFESSIONAL!

Ergonomie plně vyhovující potřebám lidské ruky a pracovního pohodlí spolu s technologií použitou při konstrukci nářadí jsou vždy výhodou pro Vás – antivibrační rukojeti, prachotěsná ložiska a vypínače, rozmanité kapacity a výkony napájecích zdrojů či snadná výměna nástrojů bez použití klíče a mnoho dalších!

Sortiment nářadí  WORX PROFESSIONAL obsahuje všechny standardně používané modely, a to v několika modifikacích.

Úhlové a vibrační brusky WORX PROFESSIONAL, aku vrtačky, klasické i příklepové elektrické vrtačky, vrtací kladiva, hoblík, pásová bruska, horní frézka -  to vše v jedinečném italském designu, čistém zpracování a vybaveno nejmodernější technologií.

Lahůdkou pro znalce je řada WORX REVOLVER - nářadí zkonstruované s pohyblivou rukojetí tak, aby v každém okamžiku kopírovalo přirozený pohyb lidského těla a ruky při práci a předešlo tak únavě.

Záruční podmínky na výrobky značky WORX PROFESSIONAL  jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Důvěra v kvalitu nářadí WORX PROFESSIONAL je podložena vynikajícím řemeslným zpracováním a systémem kontrol. Vstupní kontrola komponentů, dvě mezioperační a následně výstupní kontrola hotových výrobků opravňuje distributora poskytnout na nářadí značky WORX PROFESSIONAL  24 měsíců záruky a to s vědomím, že bude používáno v náročných podmínkách.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky WORX PROFESSIONAL  je servisní společnost „Značkové nářadí Radovan Páv", Semechnice 59, 518 01 Dobruška, mob.+420734370285.

 

HONITON

HONITON PROFESSIONAL TOLL je výrobce specializující se již více než 25 let na vývoj a výrobu násuvných a nástrčných klíčů, jejich sad a příslušenství.

Originální balení a design si za uplynulá léta vybudoval na našem i zahraničním trhu své stálé zákazníky z řad profesionálů, ale i domácích kutilů. Náročné výstupní testování každého vyrobeného kusu je samozřejmostí, stejně jako doživotní záruka materiálu, ze kterého je vyroben. Tradice, spolehlivost a úcta k zákazníkovi zavazuje dodat na trh pouze stoprocentně kvalitní sortiment, sloužící přesně a bezchybně. Intenzivní a neustálý průzkum trhu ručního nářadí a potřeb zákazníků je pro vývojové centrum HONITON hlavní a jedinou inspirací. Obrovský světový trh je výzvou a neustálou modernizací výrobních linek drží HONITON krok se stále se vyvíjející a tvrdou konkurencí. Nastávajícím i současným uživatelům nářadí značky HONITON je velkou variabilitou zaručena kompletnost při jeho výběru i pro ty nejnáročnější, pro Vás!

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Na veškeré výrobky HONITON poskytuje distributor JOBIprofi s.r.o., Jinošov 95, 675 71 Náměšť nad Oslavou, na jim dodané výrobky na trh v České republice, nadstandardní záruku po celou dobu jejich životnosti. V rámci této doživotní záruky garantuje bezchybnou kvalitu materiálu a zpracování. Dojde-li k selhání nebo neuspokojivé funkčnosti nářadí v důsledku špatného zpracování nebo vady materiálu, toto nářadí Vám bezplatně opraví nebo vymění za nový kus. V případě, že tento typ výrobku již nebude v nabídce, bude Vám vyměněn za technicky a kvalitativně nejblíže odpovídající typ. Je možné, že v rámci záruční opravy bude opravená nebo vyměněná pouze poškozená část výrobku. Doživotní záruka HONITON se nevztahuje na poškození vzniklé nesprávným použitím nářadí, použitím nad míru přípustného zatížení nebo zanedbanou či nedostatečnou péčí. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení a na poškození nářadí, které bylo jakkoli upraveno. Reklamovaný výrobek musí být předán k posouzení prodejci nářadí HONITON, u něhož byl zakoupen.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky HONITON je společnost JOBIprofi s.r.o., Průmyslová 2054, 594 01 Velké Meziříčí, tel.: +420 566 524 874 kl.17.

 

Black & Decker® je největším výrobcem elektrického nářadí a příslušenství na světě. V oblasti obchodních aktivit s výrobky pro použití v domácnosti je v USA na vedoucí pozici. To platí i pro světové konkurenty pohybující se v oblasti průmyslu malých zařízení pro použití v domácnosti.

 V současnosti je společnost Black & Decker® celosvětovým prodejcem a výrobcem kvalitních výrobků používaných v domácnostech nebo na zahradách pro spotřebitelské použití. Je také hlavním dodavatelem informačních systémů a služeb pro státní i komerční klienty na celém světe. S prodejem svých výrobků ve více než 100 zemích světa a přibližně s polovinou svých výnosů, které pocházejí z území mimo USA, drží výrobní linky společnosti Black & Decker® ve svých oborech hlavní podíl na trhu.

Záruční politika Black & Decker®

Firma Black & Decker® si je vědomá kvality svých výrobků a proto nabízí zákazníkům prodlouženou záruku. Nabízíme záruční dobu přesahující minimální požadavky vyplývající ze zákona, která však nijak neomezuje zákonné práva spotřebitele. Tato záruka je platná ve všech členských zemích EU a krajinách Zóny evropského volného obchodu EFTA.

Jestli se objeví jakákoliv materiálová nebo výrobní chyba na Vašem výrobku Black & Decker® v průběhu 24 měsíců od data zakoupení přístroje, zaručíme Vám bezplatnou výměnu chybných částí, opravu výrobku, případně, podle našeho uvážení, bezplatnou výměnu přístroje za následujících podmínek:

   • Přístroj nebyl používaný ve výrobě, na profesionální účely a nebyl pronajímaný.
   • Přístroj byl používaný a udržovaný v souladu s návodem na obsluhu.
   • Přístroj nevykazuje žádné příčiny poškození způsobené opotřebováním, pádem nebo zásahem cizích předmětů. 

   • Opravy nebyly vykonávané jinými osobami než techniky autorizovaných servisů Black & Decker®.

Jestli chcete výrobek reklamovat, musíte prodejci nebo pracovníkovi servisu předložit originál dokladu o koupi a Váš výrobek musí mít označení CE, viz níže.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky Black & Decker®  je servisní společnost BAND SERVIS CZ, s.r.o, K Pasekám 4440, 760 01  Zlín, tel.: +420577008550, fax.: +420577008559, www.bandservis.cz. Tato společnost provozuje několik poboček v České republice. Pro Vás nejbližší servis naleznete zde.

 

Značku JOBIprofi® na český trh dodává společnost JOBIprofi s.r.o. založena v roce 2001. Náplní firmy je dovoz a prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů. Cílem společnosti je kvalita, pružnost a spolehlivost.

Záruční podmínky na výrobky značky JOBIprofi® jsou detailně popsány v záručním listě dodaném zároveň s objednaným zbožím. Obecně na výrobky značky JOBIprofi® poskytuje distributor záruku v délce trvání 24 měsíců.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky JOBIprofi® je společnost JOBIprofi s.r.o., Průmyslová 2054, 594 01 Velké Meziříčí, tel.: +420 566 524 874 kl.17.

 

XTline

V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v profi provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.

Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení a svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.

Autorizovaným servisním střediskem pro výrobky značky XTline je společnost JOBIprofi s.r.o., Průmyslová 2054, 594 01 Velké Meziříčí, tel.: +420 566 524 874 kl.17.

Kategorie
Kontakt

EGRIKON s.r.o. Vrchoviny 63
54901 Nové Město nad Metují IČ: 28778367

Telefon +420 491 114 334
Telefon
Mobil +420 739 630 778
Mobil Robert Konvalina
E-mail obchod@egrikon.cz
Web www.dodilny.cz

Otevírací doba Pondělí - 7:00 - 17:00
Úterý - 7:00 - 17:00
Středa - 7:00 - 17:00
Čtvrtek - 7:00 - 17:00
Pátek - 7:00 - 17:00
Sobota - po předchozí dohodě
Neděle - po předchozí dohodě

Prodavač e-shopu

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište nám o něj!

Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com   Katalog internetových obchodů a služeb  “dodilny.cz“

Evropský katalog      Seo servis JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika