DRIVE PRO 4024 12V/24V - Startovací zdroj Powerbanka
Kód: 50829576Detailní popis produktu
DRIVE PRO 4024 12V/24V je multifunkční lithium-iontový 12V startér (max. 2500 A, startovací proud 12 V) pro motocykly, auta, obytné vozy, dodávky, lodě a užitková vozidla s funkcí Override pro startování i bez baterie. Pokročilá bezpečnost díky integrovaným ochranám proti zkratu, přepólování a nesprávnému výběru napětí. Vysoce účinná powerbanka s USB-C Power Delivery a rychlým nabíjením pro rychlé nabíjení chytrých telefonů, tabletů, fotoaparátů a dalších elektronických zařízení. Multifunkční dvoubarevné LED osvětlení se 6 provozními režimy, včetně stálého světla s různou intenzitou, stroboskopu a SOS, pro maximální viditelnost v každé situaci. Kompaktní, robustní a praktický design s odolným rámem a rukojetí pro přenášení, ideální pro intenzivní používání.
Hlavní výhody
- vhodný nejen pro osobní auta, ale i dodávky, obytné vozy, lodě a lehká užitková vozidla,
- funkce Override umožňuje start i při úplně vybité nebo odpojené baterii,
- USB-C Power Delivery + Quick Charge pro rychlé nabíjení telefonu, notebooku nebo tabletu,
- silné LED osvětlení se SOS režimem,
- Li-Po články mají nízkou hmotnost a vysoký startovací výkon,
- integrované ochrany výrazně snižují riziko poškození elektroniky vozidla.
- velmi kvalitní elektronika a ochrany
- robustní profesionální provedení
Součást dodávky startovacího zdroje DRIVE PRO 4024 12V/24V
- Kompletní se startovacími kabely s nabíjecím zdrojem
- Vysoce účinné LED světlo pro použití jako nouzové světlo.
- Nabíjecí kabel USB-C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8058268461295 |
| Napětí: | 1-/230V/50 Hz |
| Jmenovité výstupní napětí: | 12/24 V |
| Startovací proud 12V: | 4500 A |
| Startovací proud 24V: | 2500 A |
| Počet USB portů: | 2 |
| Kapacita vnitřní baterie: | 24000 mAh |
| Druh vnitřní baterie: | Li-Pol |
| Pro vozidla s autobaterií 12 V do kapacity: | 120 Ah |
| Pro vozidla s autobaterií 24 V do kapacity: | 100 Ah |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
