Opalovací pistole 3stupně 2000W s příslušenstvím XT106220
Kód: XT106220Související produkty
Detailní popis produktu
Opalovací pistole pro odstraňovaní starých barev a laků , tvarování a pájení pomocí horkého vzduchu. Různé nástavce pro efektivní a snadnou práci s pistolí jsou součástí balení.
VÝBAVA: Škrabka; Tryska pro nahřívání, ohýbání nebo rozmrazování trubek; Tryska pro opalování barvy a laků; Tryska pro svařování plastů; Tryska pro opalování rámů oken
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XTline |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021184668 |
| příkon: | 2000W |
| napětí: | 230V/50Hz |
| Teplota vzduchu: | 50 / 450 / 600°C |
| Proud vzduchu: | 500 / 250 / 500 l/min |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | 1x škrabka, 4x tryska, kufr |
| Hmotnost: | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
