Průmyslový vysavač 800W 12l EVCR0801 EMTOP
Kód: EVCR0801Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951245325 |
| Příkon/napětí: | 800 W/230 V |
| Sací výkon: | 16 kPa |
| Objem nádoby: | 12 l |
| Druh nádoby: | Kovová |
| Průtok vzduchu: | 1,7 m³/min |
| HEPA filtr: | Ano |
| Délka sací hadice: | 1,5 m |
| Délka přívodního kabelu: | 2,3 m |
| Vysávání/čištění: | Mokré/suché |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
