Sada vrtáků a sekáčů SDS Plus 10dílná EHDR12101 EMTOP
Kód: EHDR12101Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951247473 |
| Upínání: | SDS Plus |
| Velikost vrtáku: | 16×210, 14×210, 12×210, 10×210, 8×210, 10×160, 8×160, 6×160 mm |
| Sekáč do kladiv: | 21 x 250 mm |
| Špička: | 14 x 250 mm |
| Použití: | kámen, žula, beton |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
