Štafle EXKLUSIVE 8příček 1008.01
Kód: 1008.01Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XTline |
|---|---|
| EAN: | 8592021090730 |
| Rozteče příček: | 320 mm |
| Barva: | žlutá |
| Kování: | zinkované |
| Celkový počet výztuh: | 4 |
| Počet příček: | 2x8 |
| Výška štaflí ve složeném stavu: | 2565 mm |
| Rozměr bočnice: | 60x23 mm |
| Rozměr příčky: | 45x23 mm |
| Délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: | 300 mm |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
