Štafle EXKLUSIVE 9 příček 1009.01
Kód: 1009.01Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XTline |
|---|---|
| EAN: | 8592021155446 |
| Rozteče příček: | 320 mm |
| Barva dřeva: | žlutá |
| Kování: | zinkované |
| Celkový počet výztuh: | 4 |
| Počet příček: | 2x9 |
| Výška štaflí ve složeném stavu: | 2865 mm |
| Rozměr bočnice: | 60 x 23 mm |
| Rozměr příčky: | 45 x 23 mm |
| Délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: | 300 mm |
| Hmotnost: | 13 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
