Štafle STANDART 300 5příček 1005.02
Kód: 1005.02Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XTline |
|---|---|
| EAN: | 8592021098996 |
| Rozteče příček: | 300 mm |
| Barva: | oranžovo-žlutá |
| Kování a řetízky: | zinkované |
| Celkový počet výztuh: | 2 |
| Počet příček: | 2x5 |
| Výška štaflí ve složeném stavu: | 1665 mm |
| Rozměr bočnice: | 60x25 mm |
| Rozměr příčky: | 55x25 mm |
| Délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: | 340 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
