Štafle STANDART 330 7příček 1007.03
Kód: 1007.03Související produkty
Detailní popis produktu
EN 131-2, - Striktně dodržována norma rozteče příček: 330mm - délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi je 375 mm - kování kompletně zinkováno - dřevo oranžovo - žluté - 1 ks řetízků - 2 výztuhy - 3. příčka odshora je vyrobena z tvrdého materiáluDoplňkové parametry
| Kategorie: | XTline |
|---|---|
| EAN: | 8592021094332 |
| Rozteče příček: | 330 mm |
| Barva: | oranžovo-žlutá |
| Kování a řetízky: | zinkované |
| Celkový počet výztuh: | 2 |
| Počet příček: | 2x7 |
| Výška štaflí ve složeném stavu: | 2405 mm |
| Rozměr bočnice: | 60x25 mm |
| Rozměr příčky: | 55x25 mm |
| Délka 1. příčky (horní) mezi bočnicemi: | 375 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
