Startovací kabely 600A s LED podsvícením EBCEL0601 EMTOP
Kód: EBCEL0601Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951241617 |
| Maximální proud: | 600 A |
| Velikost svorky: | 8x11 cm |
| LED osvětlení: | Ano |
| Materiál kabelu: | Hliník s měděným povlakem |
| Vnější průměr kabelu: | 10 mm |
| Délka kabelu: | 3 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
