Svěrák stolní otočný 60mm EBVE0201 EMTOP
Kód: EBVE0201Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951241778 |
| Šířka čelistí: | 60 mm |
| Výška čelistí: | 15 mm |
| Max. rozevření: | 55 mm |
| Hloubka svěráku: | 27 mm |
| Výška svěráku: | 80 mm |
| Možnost natočení svěráku horizontálně: | 360° |
| Max. rozměr pro uchycení k desce: | 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
