Svěrák zámečnický otočný 100mm EBVE0401 EMTOP
Kód: EBVE0401Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951245646 |
| Šířka čelistí: | 100 mm |
| Výška čelistí: | 18 mm |
| Max. rozevření: | 120 mm |
| Hloubka svěráku: | 45 mm |
| Výška svěráku: | 140 mm |
| Možnost natoční svěráku horizontálně: | 360° |
| Rozteč upínacích otvorů v základně: | 95 x 95 mm |
| ø otvorů v zákldně: | 8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
