Aku přímá bruska 20V solo ELMG2001 EMTOP
Kód: ELMG2001Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556255503 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Otáčky bez zatížení: | 5000-33000/min |
| Plynulá regulace otáček: | Ano |
| Upínání: | Kleština |
| Průměr kleštiny: | 3,2 mm / 2,3 mm |
| Délka ohebné hřídele: | 920 mm |
| Délka ohebné hřídele s rukojetí: | 1110 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
