Aku rázový utahovák 20V 1750Nm 3/4" solo ECIWL201751 EMTOP
Kód: ECIWL201751Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913611126 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-900/0-1200/0-1800/min |
| Počet rázů (úderů): | 0-1800/0-2000/0-2200/min |
| Kroutící moment - utahovací: | 1000/1200/1750 Nm |
| Max. kroutící moment - povolovací: | 2100 Nm |
| Upínání nástroje: | 3/4 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
