Aku rázový utahovák 20V 285Nm 1/4" 2x2.0Ah ECIRL2028E EMTOP
Kód: ECIRL2028ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556248291 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | 2x2.0Ah |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-1600/0-1900/0-2600/min |
| Počet rázů (úderů): | 0-2100/0-2500/0-2900/min |
| Kroutící moment - utahovací: | 285 Nm |
| Upínání nástroje: | 1/4" (6,35mm) šestihran |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
| Typ balení: | Kufr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
