Aku rázový utahovák 20V 400Nm 1/2" solo
Kód: ECIWL20401Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556252250 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-1600/0-1900/0-2300/min |
| Počet rázů (úderů): | 0-2100/0-2500/0-2900/min |
| Kroutící moment - utahovací: | 200/300/400 Nm |
| Max. kroutící moment - povolovací: | 550 Nm |
| Upínání nástroje: | 1/2 |
| Integrované LED prac. světlo: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
