Aku rázový utahovák20V 850Nm 1/2" 2x4.0Ah ECIWL2085E EMTOP
Kód: ECIWL2085ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913618453 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | 2x4,0Ah |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-1600/0-2100/0-2400/min |
| Počet rázů (úderů): | 0-1500/0-1800/0-2200/min |
| Kroutící moment - utahovací: | 600/700/850 Nm |
| Max. kroutící moment - povolovací: | 1000 Nm |
| Upínání nástroje: | 1/2" čtyřhran |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
