Aku úhlová bruska 20V 115 mm (1000W) solo ELAG27153E EMTOP
Kód: ELAG27153ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913610082 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Příkon: | (1000 W) |
| Otáčky bez zatížení: | 3000/6000/9000/min |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
