Digitální klešťový multimetr AC 1000A RMS 6000
Kód: EDMR7610001Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měření |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6941556248772 |
| Frekvence: | 10Hz/100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1000kHz/10MHz |
| Maximávní výsledek zobrazení: | 6000 |
| Stejnosměrné napětí: | 600mV/6V/60V/600V/1000V |
| Střídavé napětí: | 600mV/6V/60V/600V/750V |
| Intenzita stejnosměrného proudu: | 60A/600A/1000A |
| Odpor: | 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ |
| Kapacita : | 60,00nF/600,0nF/6,000uF/60,00uF/600,0uF/6,000mF/60,00mF |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
