Digitální multimetr 1000V RMS 2000 Auto
Kód: EDMR5410003Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měření |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6941556250843 |
| Frekvence: | 200,00 Hz/2,0000 kHz/20,000 kHz/200,00 kHz/2,0000 MHz/10,000 MHz |
| Maximávní výsledek zobrazení: | 20000 Automatický rozsah |
| Stejnosměrné napětí: | 200,00 mV/2,0000 V/20,000 V/200,00 V/1000,0 V |
| Střídavé napětí: | 200,00 mV/2,0000 V/20,000 V/200,00 V/750,0 V |
| Intenzita střídavý a stejnosměrný proud: | 200,00 uA/2000,0 uA/20,000 mA/200,00 mA/10,000 A |
| Odpor: | 200,00 Ω/2,0000 kΩ/20,000 kΩ/200,00 kΩ/2,0000 MΩ/20,000 MΩ/100,00 MΩ |
| Kapacita : | 20,00 nF/200,0 nF/2,000 uF/20,00 uF/200,0 uF/2,000 mF/20,00 mF |
| Střídání pracovního cyklu: | 20,00 nF/200,0 nF/2,000 uF/20,00 uF/200,0 uF/2,000 mF/20,00 mF |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
