Digitální multimetr 1000V RMS 6000 Manual
Kód: EDMR5310002Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měření |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6941556248123 |
| Frekvence: | 10Hz/100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1000kHz/10MHz |
| Maximávní výsledek zobrazení: | 6000 |
| Stejnosměrné napětí: | 600mV/6V/60V/600V/1000V |
| Střídavé napětí: | 600mV/6V/60V/600V/750V |
| Intenzita střídavý a stejnosměrný proud: | 6000uA/60mA/600mA/10A |
| Odpor: | 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ |
| Kapacita : | 10nF/100nF/1000nF/10uF/1000uF/10mF/100mF |
| Střídání pracovního cyklu: | 1%~95% ±(2,0% +3) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
