Pneumatický mazací lis 400barů 30l
Kód: EAGL30102Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oleje a maziva |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6941556225766 |
| Objem: | 30 l |
| Max. kapacita mazacího čerpadla: | 850 g/min |
| Maximální tlak maziva: | 30-40 MPa (300-400 barů) |
| Kompresní poměr:: | 50:1 |
| Průměr válce: | 70 mm |
| Délka hadice: | 5 m |
| Spotřeba vzduchu:: | 250 l/min-6,2 baru |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
