Ponorné čerpadlo 750W 216l/min.
Kód: EWPPQ07508Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postřikovače / Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6941556221287 |
| Příkon/napětí: | 750 W/230 V |
| Maximální průtok: | 216 l/min |
| Maximální nasávací výška: | 8 m |
| Maximální hloubka sání: | 7 m |
| ø Výtlačného otvoru: | 1" |
| Délka kabelu: | 9 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
