Průmyslový vysavač 800W 12l
Kód: EVCR0801Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6972951245325 |
| Příkon/napětí: | 800 W/230 V |
| Sací výkon: | 16 kPa |
| Objem nádoby: | 12 l |
| Průtok vzduchu: | 1,7 m³/min |
| Délka sací hadice: | 1,5 m |
| Délka přívodního kabelu : | 2,3 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
