Sada 8 ks rázových nástrčných hlavic 3/4" L-55 mm EMSSD34081 EMTOP
Kód: EMSSD34081Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913619382 |
| Vnitřní čtyřhran: | 3/4" |
| Rozměr hlavice: | 26-27-29-30-32-35-36-38mm |
| Délka hlavic: | 55 mm |
| Protlačováno za studena: | Ano |
| Tvrzené: | Ano |
| Materiál: | Cr-Mo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
