Bezkontaktní detektor střídavého napětí 12V~1000V s LED ETPL210003 EMTOP
Kód: ETPL210003Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556253974 |
| Střídavé napětí: | 12V~1000V (vysoká citlivost) |
| Stejnosměrné napětí: | 12V~1000V (vysoká citlivost) |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Alarm: | Zvukový a světelný alarm |
| Světlo: | Bílá LED dioda |
| Indikátor stavu baterie: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Digitální LCD displej: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
