Digitální multimetr 600V
Kód: EDMR16002Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556206703 |
| Střídavé napětí: | AC 200V/600V |
| Digitální LCD displej: | Ano |
| Maximální výsledek zobrazení: | 2000 |
| Stejnosměrné napětí: | 200mV/2V/20V/200V/600V |
| Intenzita střídavý a stejnosměrný proud: | 20mA/200mA/10A |
| Odpor: | 200Ω/2kΩ/20kΩ/200kΩ/2MΩ/20MΩ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
