Digitální multimetr 600V RMS 4000 Manual EDMR536002 EMTOP
Kód: EDMR536002Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556252755 |
| Střídavé napětí: | AC 200V/600V |
| Digitální LCD displej: | Ano |
| Svítilna: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Maximální výsledek zobrazení: | 4000 |
| Stejnosměrné napětí: | 400mV/4V/40V/600V |
| Intenzita stejnosměrného proudu: | 40mA/400mA/10A |
| Odpor: | 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ |
| Test diod: | Ano |
| Paměť dat: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
