Drážkovací fréza do zdiva 1500W 125mm
Kód: EMCR15001Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drážkovací |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 6972951241297 |
| Příkon/napětí: | 1500 W/230 V |
| Otáčky bez zatížení: | 10500/min |
| ø Kotouče: | 125 mm |
| Maximákní prořez: | 3–29 mm |
| Šířka řezu: | 8–30 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
