OPB-75M Odsavač kovového prachu
Kód: 25002305Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odsavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595105430224 |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 750 W |
| Otáčky motoru: | 1400 /min. |
| Průměr ventilátoru: | 230 mm |
| Průměr sací příruby 2x: | 100 mm |
| Teor. průtok vzduchu: | 850 m³/h. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
