Sada 10 ks rázových nástrčných hlavic 1/2" L-40 mm EMSS12101 EMTOP
Kód: EMSS12101Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6972951247404 |
| Vnitřní čtyřhran: | 1/2" |
| Rozměr hlavice: | 10-12-13-14-15-17-19-21-22-24mm |
| Délka hlavic: | 40 mm |
| Protlačováno za studena: | Ano |
| Tvrzené: | Ano |
| Materiál: | Cr-Mo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
