SPE-1000PV - Soustruh na kov s digitálním odměřováním
Kód: 25015008
ZDARMAZDARMA
Skladem
  • Volba posuvu ruční - strojní
  • Na strojích lze řezat všechny dané druhy závitů s velkým rozsahem stoupání
  • Univerzální a výkonný soustruh, vysoce přesný s digitálním odměřováním
  • Soustruh je určený pro opracování obrobků z kovů, plastů i dřeva
Základní příslušenství:
  • Podstavec
  • Osvětlení
  • Chlazení
  • Brzda
  • 3- čelisťové sklíčidlo Ø 160 mm
  • 4- čelisťové sklíčidlo do Ø 200 mm (sam. nast. čelisti)
  • Pevný hrot
  • Sada ozubených kol
  • Lícní deska Ø 320 mm
  • Luneta pevná max. Ø 36 mm
  • Luneta pohyblivá max. Ø 40 mm
  • Klínové řemeny
  • Digitální odměřování os X, Y, Z
Digitální odměřování v hodnotě 21 990 kč ZDARMA!!!
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Soustruhy na kov
Záruka: 36 měsíců
EAN: 8595105416174
Příkon: 2400 W
Točná délka: 1000 mm