Sada vrtáků do kovu/zdiva/dřeva 16 ks ECDB01601 EMTOP
Kód: ECDB01601Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556244316 |
| Provedení: | HSS, SK |
| Vrtáky do kovu ø: | 2/3/4/5/6/8 mm |
| Vrtáky do zdiva ø: | 4/5/6/8/10 mm |
| Vrtáky do dřeva ø: | 4/5/6/8/10 mm |
| Použití: | Kov, zdivo, dřevo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
