Aku vrtací šroubovák 20V 52Nm solo ECDL204531 EMTOP
Kód: ECDL204531Související produkty
Detailní popis produktu
Obsah balení
- Aku vrtací šroubovák
- Bit Cr-V 65 mm 1ks
- Baleno v barevné krabici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556250058 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-550 / 0-2000 /min |
| Max. utahovací moment: | 52 Nm |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK: | 10 mm - kov/plast |
| Stupně utahovacího momentu: | 22 + vrtání |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov: | 32/10 mm |
| Doběh. brzda-aretace vřetene: | ANO |
| Integrované LED prac. světlo: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
