EMTOP aku set, vrtací šroubovák 20V 55Nm, akumulátor 2.0Ah, nabíječka 4A, taška
Kód: ZZ00000178Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | 1x2.0Ah |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-550 / 0-2000 /min |
| Max. utahovací moment: | 55 Nm |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK: | 13 mm - kovové |
| Stupně utahovacího momentu: | 22 + vrtání |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov: | 35/13 mm |
| Doběh. brzda-aretace vřetene: | Ano |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
