Aku vrtací šroubovák s příklepem 20V 76Nm 2x2.0Ah ECIDL20768E EMTOP
Kód: ECIDL20768ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913618361 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | 2 x 2,0 Ah |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-550 / 0-2000 /min |
| Max. počet úderů: | 30000 min |
| Max. utahovací moment: | 76 Nm |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK: | 13 mm - kovové |
| Stupně utahovacího momentu: | 22 + vrtání + příklep |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov/beton: | 40/13/10 mm |
| Doběh. brzda-aretace vřetene: | Ano |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
