Aku vrtací šroubovák s příklepem 20V 96Nm solo ECIDL209681 EMTOP
Kód: ECIDL209681Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913617036 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0-550 / 0-2000 /min |
| Max. počet úderů: | 30000 min |
| Max. utahovací moment: | 96 Nm |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK: | 13 mm - kovové |
| Stupně utahovacího momentu: | 22 + vrtání + příklep |
| Max ⌀ vrtání dřevo/kov/beton: | 55/13/13 mm |
| Doběh. brzda-aretace vřetene: | Ano |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
