Taška na nářadí na kolečkách 20" EHRRTB2013 EMTOP
Kód: EHRRTB2013Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556252038 |
| Provedení: | Polyester + nepromokavý materiál boky |
| Materiál: | Polyester 1680D |
| Velikost: | 20" |
| Rozměry (DxŠxV): | 45x28x36 cm |
| Maximální nosnost: | 20 kg |
| Pevný rám: | Ano |
| Teleskopická rukojeť+kolečka: | Ano |
| Kapsy vnější/vnitřní: | Ano/Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
