Taška na nářadí 13" ETBG18131 EMTOP
Kód: ETBG18131Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556201029 |
| Provedení: | Polyester |
| Materiál: | Polyester 1680D |
| Velikost: | 13" |
| Rozměry (DxŠxV): | 33x21x18 cm |
| Maximální nosnost: | 12 kg |
| Pevný rám: | Ano |
| Kapsy vnější/vnitřní: | 12/0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
