Taška na nářadí s kovovým rámem pevným dnem 16" ETBG38164 EMTOP
Kód: ETBG38164Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556257330 |
| Provedení: | Polyester |
| Materiál: | Polyester 1680D |
| Velikost: | 16" |
| Rozměry (DxŠxV): | 41x23x34,5 cm |
| Maximální nosnost: | 15 kg |
| Pevný rám: | Ano/kovový |
| Pevné dno: | Ano/plast |
| Kapsy vnější/vnitřní: | Ano/Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
