Taška na nářadí s pevným dnem 24" ETBG28244 EMTOP
Kód: ETBG28244Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556254681 |
| Provedení: | Polyester |
| Materiál: | Polyester 1680D |
| Velikost: | 24" |
| Rozměry (DxŠxV): | 60x23x35 cm |
| Maximální nosnost: | 25 kg |
| Pevný rám: | Ano |
| Pevné dno: | Ano/plast |
| Nastavitelný ramenní popruh: | Ano |
| Kapsy vnější/vnitřní: | Ano/Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
