Taška na nářadí s pevným dnem 16" ETBG28164 EMTOP
Kód: ETBG28164Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941556255909 |
| Provedení: | Polyester |
| Materiál: | Polyester 1680D |
| Velikost: | 16" |
| Rozměry (DxŠxV): | 41x23,5x26 cm |
| Maximální nosnost: | 20 kg |
| Pevný rám: | Ano |
| Pevné dno: | Ano/plast |
| Nastavitelný ramenní popruh: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
