Aku šroubovák na sádrokarton 20V 4,2mm solo ECDSL20428 EMTOP
Kód: ECDSL20428Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SA Trade |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6941913612123 |
| Napětí/typ akumulátoru: | 20V Li-ion |
| Akumulátor: | Není součást dodávky |
| Motor: | Bezuhlíkový |
| Otáčky bez zatížení: | 0–4200/min |
| Rychloupínací sklíč. AUTO LOCK: | 6.35mm(1/4") Hex-šestihran |
| Integrované LED prac. světlo: | Ano |
| Max. průměr šroubu: | 4,2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
